Onze nieuwe identiteit!

Aangenaam! Sinds 23 september ziet TintelTuin er iets anders uit. Met trots laten we je kennis maken met ons nieuwe uiterlijk.

Met trots hebben wij op 23 september onze nieuwe identiteit gepresenteerd aan al onze TintelTuin-toppers. Een onvergetelijke dag! Want naast de presentatie van ons nieuwe logo en de nieuwe huisstijl, hadden we die dag met 650 collega’s een studiedag en personeelsfeest in de Johan Cruijff ArenA.

Het was fantastisch dat we tijdens de opening op de perstribune in de ArenA onze nieuwe identiteit mochten introduceren via een prachtige merkfilm op die grote stadionschermen.

Maak ook kennis met TintelTuin en beleef de lancering een beetje met ons mee. Bekijk de video hieronder.

 

Gerelateerd nieuws

Casdeau-TintelTuin-Yourcampus
13 maart 2023

Mooi cadeau voor alle TintelTuin-toppers!

Lees meer
30 november 2022

De Sint bracht heel fijn nieuws!

Lees meer
7 november 2022

Opening nieuwe hoofdkantoor

Lees meer